fbpx
  • slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg

Загальні правила користування послугами парної «Банька»

Право на відвідування парної «Банька» надається після оплати адміністратору коштів згідно тарифу. Вартість послуг вказана у прейскуранті. При виході в баньку відвідувач зобов'язаний оплатити послуги, надані йому на території баньки та додатковий час перебування.

УВАГА! Зауваження відвідувачів щодо справності та цілісності матеріально технічних засобів відвідувач зобов’язаний повідомити адміністратора в момент їх виявлення.

Кожен відвідувач зобов'язується дотримуватись Правил відвідування парної «Банька» , а також підтримувати чистоту і порядок на території баньки. При порушенні Правил відвідування парної «Банька» відвідувач несе повну відповідальність згідно з даними Правилами і чинним законодавством України.

При відвідуванні парної «Банька» організованою групою, до складу якої входять неповнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування парної «Банька» несе керівник групи. Якщо учасниками групи є повнолітні особи, відповідальність за дотримання Правил відвідування парної «Банька» несе кожен учасник групи особисто.

Порядок та умови перебування на території парної "Банька"

Рішення про тривалість перебування на території парної кожен відвідувач приймає самостійно. Оплата наданих послуг здійснюється на рецепції адміністратора парної «Банька».

Час перебування в парній нараховується від моменту замовлення часу узгодженого між адміністратором і відвідувачем.

При неповному використанні оплаченого часу грошове відшкодування не проводиться.

У випадку виникнення непередбачуваних технічних несправностей, зниження цін на перебування в парній «Банька» і/або грошове відшкодування не здійснюється.

При перевищенні ліміту оплаченого часу відвідувач зобов'язаний додатково оплатити використаний час згідно з прейскурантом, затвердженим директором ПП Рудий В.Я.

Правила перебування на території парної "Банька"

Відвідувачі зобов'язані залишати верхній одяг у гардеробі. Забороняється заходити на територію басейну  парної «Банька» у вуличному взутті.

Перед використанням парної та басейну, відвідувач повинен прийняти душ. Забороняється втирати у шкіру різноманітні креми і мазі.

Забороняється приносити будь-які вироби зі скла, в тому числі посуд, а також мило, шампуні, лосьйони, інші косметичні засоби та хімічні речовини.

Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей (рушників, гумових тапочок, тощо) залишених на території без нагляду.

Відвідувачам парної та басейну не рекомендується носити окуляри, ювелірні вироби і декоративні прикраси, задля безпеки.

Забороняється вживання їжі та напоїв в непередбачених для цього місцях, зокрема у басейі, в парній та ін.

Забороняється приносити на територію вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючі і ріжучі предмети, а також вибухові і легкозаймисті речовини.

Забороняється заходити на територію з тваринами,  птахами, рептиліями та ін.

Особам, поведінка яких може заважати відпочинку інших відвідувачів парної «Банька», або особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, може бути відмовлено у праві на відвідування парної «Банька».

Персонал парної «Банька» залишає за собою право вживати відповідні заходи щодо відвідувачів, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо відвідувачів, які не реагують на зауваження персоналу парної «Банька» і не дотримуються Правил відвідування парної «Банька».

Якщо відвідувач порушує Правила відвідування парної «Банька», він позбавляється права користування послугами без грошового відшкодування за невикористаний час.

Відвідувачам парної «Банька» забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території. Відвідувачі, які зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились у цій зоні.

Відвідувачам забороняється турбувати працівників парної «Банька» використанням аудіо- і відеоапаратури, переговорних пристроїв, шумом, свистом, співом, або іншими способами. Адміністрація парної «Банька» не несе відповідальності за пошкоджені на території комплексу електронні прилади.

Забороняється використовувати російську парну, душові у цілях особистої гігієни (гоління, прання особистих речей).

Спільне перебування чоловіків і жінок дозволено лише у купальних костюмах.

Після перебування у російській парній необхідно прийняти душ.

Правила безпеки на території парної "Банька"

Усі відвідувачі зобов'язуються дотримуватись техніки безпеки при пересуванні сходовими маршами.

Забороняється залишати дітей віком до 10 років без нагляду на всій території парної «Банька».

Забороняється стрибати і пірнати у воду з бортиків басейну.

Забороняється бігати та штовхати інших відвідувачів в зоні басейнів.

Особи, довжина волосся яких становить більше 40 см, повинні підбирати волосся з метою безпеки та гігієни.

Особи віком до 10 років мають право відвідування парної «Банька» тільки у супроводі дорослих.

Особи до 12 років повинні знаходитись у зоні басейну тільки у супроводі дорослих.

Вагітним жінкам забороняється відвідувати російську парну.

Особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни, забороняється відвідування парної «Банька». Відвідувачі, що порушили дане правило і завдали шкоди здоров'ю інших відвідувачів парної «Банька», несуть адміністративну відповідальність.

При найменших ознаках нездужання або травмах відвідувач повинен звернутися до адміністратора.

Адміністрація парної «Банька» не несе відповідальності за травми і пошкодження, що сталися внаслідок недотримання і порушення Правил відвідування парної «Банька».

Обов'язки і відповідальність відвідувачів парної "Банька"

У випадку завдання матеріальних збитків парної «Банька», відвідувач зобов'язаний відшкодувати дані збитки у повному обсязі.

Дорогоцінні речі, ювелірні прикраси, документи тощо залишайте у адміністратора на рецепції. Адміністрація не несе відповідальності за вище перелічені речі, якщо вони залишені відвідувачами у гардеробі або в іншому непередбаченому місці.

Оплативши замовлений час, відвідувач погоджується з Правилами відвідування парної «Банька».

Завдаток, як спосіб забезпечення виконання зобов’язань не повертається.

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-126679558-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-126679558-1');
</script>

 

Нравится